warsztaty CIAŁO-RUCH-PRZEPŁYW – My Persony

Kontestacje Impro 2019 FB_My Persony

warsztat CIAŁO-RUCH-PRZEPŁYW

piątek 18.10.2019 godz. 18:45-20:15, ACK UMCS „Chatka Żaka” (sala widowiskowa Inkubator Medialno-Artystyczny)

Prowadzenie: My Persony

ilość miejsc ograniczona (szczegóły poniżej)

Tam, gdzie zaczynam się ja, a kończysz Ty… Spotykamy się, jesteśmy, tańczymy…

Głównym celem warsztatu jest oczyszczenie z toksycznych relacji, uzdrowienie ich. Tych, które na co dzień przeszkadzają nam w pełnej realizacji swój twórczy potencjał. W relacji z partnerem budujemy przepływ, stan jedności, w którym ja jestem innym ty, a ty jesteś moim odbiciem, jesteśmy dla siebie ważni i wyjątkowi. Będąc w kontakcie uczymy się budować pozytywne relacje oparte na szacunku i zaufaniu.

Improwizacja kontaktowa to rodzaj tańca postmodernistycznego, którego głównym założeniem jest kontakt – przepływ między tancerzami, współbrzmienie w ruchu, bycie w jedności. Z każdym partnerem tańczy się inaczej, każdy ma inne flow. W kontakcie uczymy się siebie i partnera. Poznajemy nasze możliwości i ograniczenia – granice. IC od kilku lat cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem, teraz technika zawitała także do Lublina.

Warsztaty kontakt-improwizacji poprawią Twoje relacje z otoczeniem, dodadzą pewności siebie i podniosą samoocenę. Ponadto polepszysz sprawność fizyczną, gibkość, postawę i sposób poruszania się. Dzięki CI łatwiej Ci będzie osiągnąć to, o czym marzysz.

Prowadzenie: Joanna Dominika Belzyt, Piotr Dziwura, Julia Kral

wstęp: FOR FREE
(ograniczona ilość miejsc – obowiązuje kolejność zgłoszeń)
zapisy: kontestacje.impro@gmail.com (w tytule: C-R-P imię i nazwisko)